SIT8209AC-83-33E-166.66
SIT8209AC-83-33E-166.66
SIT8209AC-83-33E-166.660000T vs SIT8209AC-83-33E-166.660000X vs SIT8209AC-83-33E-166.660000Y
PartNumber
SIT8209AC-83-33E-166.660000T
SIT8209AC-83-33E-166.660000X
SIT8209AC-83-33E-166.660000Y
Description
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
बाट सुरु गर्नुहोस्
SIT8209AC-83-33E-166.66
15
SIT8209AC-83-33E-166.6
18
SIT8209AC-83-33E-166
21
SIT8209AC-83-33E-16
24
SIT8209AC-83-33E-1
89
SIT8209AC-83-33E
103
SIT8209AC-83-33
189
SIT8209AC-83
696
SIT8209AC-8
2610
SIT8209AC
10713
SIT8209A
SIT820
Search Part Number : "
SIT8209AC-83-33E-166.66
", Match & Start with "
SIT8209AC-83-33E-166.66
" - Total : 15
निर्माता
भाग #
विवरण
RFQ
SIT8209AC-83-33E-166.66
0000T
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
RFQ
SIT8209AC-83-33E-166.66
0000X
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.66
0000Y
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.66
6000T
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.66
6000X
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.66
6000Y
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.66
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.66
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.66
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS